БООООМБА: Катаи је ухватио волеј, голман није могао ништа (ВИДЕО)

21.04.2018. 23:18
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Фото: Printscreen/Twitter

У току је 7. коло МЛС.

Александар Катаи је постигао феноменалан гол у МЛС утакмици. Екипа Чикага гостовала је Њујорк Ред Булсима, а некадашњи играч Црвене звезде и Алавеса је у 30. минут маестрално "ухватио" волеј. Голман Луис Роблес није имао шансе, а Чикаго Вељка Пауновића је повео са 1:0.

ХИЉАДУ ЛАЈКОВА ПО МИНУТУ: Матић се огласио после велике победе, навијачи Ђавола одушевљени (ФОТО)

ЗАКУЦАО: Марковићева гочлина ипак није помогла (ВИДЕО)

Одмах после гола, огласила се и супруга, Теа. Уз гол је написала "то је мој мууууж. Бог отац!".

ХЕРОЈ: Српски голман спасио живот противничком фудбалеру

На крају је било 2:1 за госте из Града ветрова. На 2:0, у 69. минуту повећао је други Србин (са пасошем Мађарске), Немања Николић са беле тачке. Коначан резултат поставио је Бредли Рајт-Филипс у 81. минуту.

На табели Источне конференције МЛС, Њујорк Ред Бул је шести са девет бодова. На седмој позицији се налази Чикаго са седам поена. Обе екипе су одиграле по шест мечева. На првом месту је Њујорск сити са 17.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.