БОРЈАН БИО НА ВЕТРОМЕТИНИ: Канађани примили четири гола у Јапану, а још су и добро прошли

13.10.2023. 15:30
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: Профимедиа

Убедљиви Самураји.

Фудбалска репрезентација Канаде, коју са капитенском траком предводи бивши голман Црвене звезде Милан Борјан, доживела је тежак пораз у пријатељској утакмици у Никагати од селекцијом Јапана.

КРЕСАЊЕ! Влаховић потписује нови уговор са Јувентусом, али за мању плату (ФОТО)

НИЈЕ САМО ПОРАЗ ДАЛИЋЕВ ПРОБЛЕМ: Хрвате сада чека и КАЗНА

ГРОФ ПЕЦНУО ЗВЕЗДИНО "НЕСУЂЕНО" ПОЈАЧАЊЕ: Божовић се подсетио СКАНДАЛА о ком је брујио СВЕТ (ВИДЕО)

Разиграни Самураји славили су  4:1 (3:0) а према свему приказаном резултат је могао да буде још убедљивији. Изабраници селектора Хађиме Моријасе имали су чак 20 шутева, од чега је осам ишло у оквир гола.

Ао Танака је начео Канаду после само два минута игре, да би Џонатан Дејвид промашио једанаестерац за изједначење 20 минута након првог гола на мечу.

Знали су то Јапанци експресно да казне, па су прво "натерали" Алфонса Дејвиса да постигне аутогол у 40. минуту, да би Кеито Накамура два минута касније на асистенцију бившег играча Партизана, Такуме Асана, постигао и трећи погодак.

Како је почело, тако је и завршено што се тиче екипе са Далеког истока - Танака је у 49. минуту испоставио покер који је тек у 89. минуту ублажен од стране Џуниора Хоилета.