БОРЈАНА ЈЕ САВЛАДАО СА ПОЛА ТЕРЕНА: Нови ФАНТАСТИЧНИ гол Луке Стојановића! "Бомба" за ПОБЕДУ (ВИДЕО)

21.10.2021. 12:29
Luka Stojanovic
Лука Стојановиц / Извор: Профимедиа

Тренер се хватао за главу.

Када је средином децембра 2019. године извео мајсторију са пола терена и савладао капитена Црвене звезде Милана Борјана, у дресу Чукаричког, многи су говорили за Луку Стојановића да је то случајност која се деси једном у 100 година.

ПРИДРУЖИ СЕ НАЈБОЉЕМ ONLINE КАЗИНУ И ПОКУПИ 30.000 РСД 500 РСД ОДМАХ

ФИФА РАНГ ЛИСТА: Пали су Луксембург и Азербејџан, велики скок Пиксијевих Орлова (ФОТО)

КОРОНА У БАЈЕРНУ: Вратио се из Лисабона одвојено од екипе због позитивног теста

Без Катаија и Павкова Звезда ће вечерас (18.45) на мегдан данском Мидтјиланду, али и на гостовању Лудогорецу је била ослабљена, па је победила. Нова три бода би донела готово сигурно пролеће у Европи. Квота на двојку је 2,95, на кеца 2,65, а на икс 3,20. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Мидтјиланд - Звезда.

Да није тако, бивши играч Брђана потврдио је претходне вечери када је евроголом у судијској надокнади донео победу Чикагу на гостовању Синсинатију.

Чикаго је у 17 минуту водио са огромних 2:0 и деловало је да ће рутински забележити тријумф, али Синсинати се није предавао и успео је домаћин да изједначи до полувремена.

Гости су у 71. минуту поново повели, ипак, у 90 1. је уследило ново изједначење.

Када су сви мислили да ће се меч завршити ремијем, на сцену је ступио маестрални Лука Стојановић који је неколико тренутака раније, тачније у 86. минуту меча крочио на терен.

Србин је са 20-ак метара од противничког гола испалио "бомбу" у мрежу Синсинатија и тако донео победу Фајерима.

Домаћи играчи нису знали шта их је снашло, а тренер се од очаја ухватио за главу, после спектакуларног ударца бившег играча Чукаричког.

Погледајте како изгледа Александра Мендез, девојка која је умало украла срце Кристијана Роналда.