ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Борнмут славио у Барнлију!

03.03.2024. 16:59
Bornmut - Brentford
Борнмут - Брентфорд / Извор: Профимедиа

Домаћин тоне све дубље...

Фудбалери Борнмута победили су Барнли у гостима 2:0 у мечу 27. кола Премијер лиге.

ЛУИС И ЕДВАРД СТИГЛИ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Ту је и унук Звездине легендеLuis Zečević Džon, Edvard Ibrović Flečer

ЛУИС И ЕДВАРД СТИГЛИ У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Ту је и унук Звездине легенде

ПОТВРЂЕНО: Црвено-бели суспендовали капитена! Не може ни да тренира са екипомAleksandar Dragović, Filip MalbaÅ¡ić

ПОТВРЂЕНО: Црвено-бели суспендовали капитена! Не може ни да тренира са екипом

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник славио у Нишу!FK Radnik Surdulica

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник славио у Нишу!

Домаћи тим је претрпео 19. пораз ове сезоне и 11 кола пре краја сезоне готово да нема никаквих шанси да се спасе најгорег сценарија.

Екипа тренера Венсана Компанија има чак 11 бодова мање од првог тима ван зоне испадања Нотингем Фореста.

Нису ни гостима "цветале руже" у 2024. години али су, посебно због данашње победе, прве у овој години, у далеко бољем положају него данашњи ривал.

Борнумт "лакше дише" јер се налази на сигурном одстојању од најугроженијих тимова лиге (има 11 бодова више од првог тима испод црте Лутона).

Да ће и данашњи меч имати непријатан епилог по Барнли већ је у 13. минуту наговестио Џастин Клајвер који је тада донео вођство Борнмуту.

Барнли је ове сезоне код куће победио само Шефилд Јунајтед (најгори тим лиге) па је навијачима домаћег клуба, након вођства Борнмута, мање-више било јасно каквом ће епилогу данас сведочити.

Гости су, уз мање потешкоће, одржавали предност а онда, голом Ганијца Антоана Семење у 88. минуту, запечатили тријумф на "Турф Муру" где ће се, извесно, наредне сезоне играти Чемпионшип мечеви.