СРБИЈА ИМА НОВОГ БИСЕРА: Павловић асистирао у Бајерновом РАЗБИЈАЊУ Дортмунда

04.11.2023. 20:57
Aleksandar Pavlović
Александар Павловић / Извор: Реутерс

Сјајна партија младог фудбалера.

Фудбалери Бајерна славили су на гостовању Борусији из Дортмунда (4:0) у мечу десетог кола Бундеслиге.

БИЋЕ ПОВИКА ИЗ АРСЕНАЛА: Њукасл уз "помоћ ВАР-а" одбранио Сент Џејмс FK Njukasl

БИЋЕ ПОВИКА ИЗ АРСЕНАЛА: Њукасл уз "помоћ ВАР-а" одбранио Сент Џејмс

МОРАЛО СЕ И ТО ДЕСИТИ: Тадићева два гола, али пораз Фенера после 10 победа DuÅ¡an Tadić

МОРАЛО СЕ И ТО ДЕСИТИ: Тадићева два гола, али пораз Фенера после 10 победа

СИТИ СВЕ ЗАВРШИО ЗА СЕДАМ МИНУТА: Шестица Грађана, Брентфорд продужио лошу серију Чекићара FK Mančester siti

Популарни "Класикер" ни у једном тренутку није подсећао на дерби. Бајерн је већ после девет минута имао два гола предност.

Прво Упамекано, а потом и Кејн су погађали за госте.

Од 60. минута шансу је добио и српски фудбалер Александар Павловић, који је ту прилику искористио на сјајан начин. Везњак је до краја меча стигао да упише асистенцију. Играла се судијска надокнада када је Србин упослио Кејна који је поставио коначан резултат. Енглез је погодио и у 72. минуту.