ЛИГА ШАМПИОНА: Дортмунд поново бољи од Њукасла, Шахтјор шокирао Барсу

07.11.2023. 20:44
FK Borusija Dortmund
ФК Борусија Дортмунд / Извор: Реутерс

Одиграни први мечеви четвртог кола.

Фудбалери Борусије Дортмунд савладали су Њукасл (2:0), док је Шахтјор био бољи од Барселоне (1:0) у мечевима четвртог кола Лиге шампиона.

Mozzart нуди највеће квоте на свету на Црвену звезду и ПСЖzvezda

Mozzart нуди највеће квоте на свету на Црвену звезду и ПСЖ

ВЕЋ КУВА ИСПРЕД МАРАКАНЕ: Погледајте атмосфера пред дуел Звезде и Лајпцига (ВИДЕО)FK Crvena zvezda

Стигли Немци, а онда су Делије загрмеле! (ВИДЕО)Delije

Стигли Немци, а онда су Делије загрмеле! (ВИДЕО)

Дортмунд је после тријумфа у Енглеској поново био бољи од тима Едија Хауа. Иницијативу у првом делу игре домаћи су крунисали у 26. минуту. Фулкруг је искористио пас Сабицера и променио резултат.

Питање победника је решио Брандт 11 минута пре краја меча. Пукла је контра после корнера Њукасла, а Немац је одлично искористио пас Адејемија и поставио коначан резултат.

Шахтјор је приредио велико изненађење тријумфом над Барселоном. Стрелац јединог гола је био Сикан у 40. минуту меча. Треба напоменути да је дуел одигран у Немачкој.