БРАГА ПРЕЈАКА ЗА ТСЦ! Вицешампион Србије на коленима у Португалији, ипак није све изгубљено (ВИДЕО)

08.08.2023. 22:52
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Треба надокнадити заостатак.

Фудбалери ТСЦ-а поражени су у свом првом мечу у историји клуба у квалификационој утакмицу за Лигу шампиона. Од њих је у трећем колу у Португалији била боља екипа Браге, која је славила са 3:0.

СД САЗНАЈЕ! БОМБА у Партизану, стиже амерички плеј, бивши саиграч Јокића у Денверу

ЗАВРШЕН ПОСАО: Миливојевић потписао! Уговор је на ГОДИНУ ДАНА, а сарађиваће с бившим тренером Партизана

Чврсто и одлучно ушао је вицешампион Србије у овај сусрет, али је од самог старта било јасно да је португалски представник знатно квалитетнији тим, те је диктирао темпо током читавих 45 минута првог полувремена.

Тим из Бачке Тополе издржао је свега 17 минута, након чега је за само 120 секунди примио два гола.

Најпре је Брума изузетним ударцем из даљине донео предност Браги, да би затим два минута касније Пици матирао Илића, за дуплирање вођства домаћину.

Мреже су мировале до краја полувремена, а у наставку је ТСЦ пробао пресингом, али није имао довољно горива. Брага је подигла кочницу, али није дозволила српском тиму да их угрози.

Да ствар буде гора, у самој завршници, три минута пре краја, Брага постиже још један гол, преко Ђалоа, те слави са 3:0

Ипак, није све готово, пошто нас следеће недеље очекује реванш у Србији, где ће ТСЦ угостити Брагу и покушати да надомести заостатак од два гола.

Ко буде бољи у овом двомечу, у наредној рунди чека победника из окршаја Панатинаикоса и Олимпика из Марсеја.

АЕК - Динамо (одложено)

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Дуња Свилар, сестра голмана Милета Свилара