БРЂАНИ БЕСНИ: Заслугом судија смо доживели незаслужени пораз (ВИДЕО)

12.11.2023. 23:13
Partizan - Čukarički
Партизан - Чукарички / Извор: МН Press

Изнели су и доказни снимак да поткрепе своје тврдње.

Фудбалски клуб Чукарички решио је да се огласи после дешавања на дерби мечу 15. кола Супер лиге Србије на гостовању Партизану, коју је домаћин решио у своју корист резултатом 2:1.

ДУЉАЈ О ИЛИЋЕВОМ ГОЛУ: "Нисам ни видео, само сам почео да скачем"Igor Duljaj, FK Partizan

ДУЉАЈ О ИЛИЋЕВОМ ГОЛУ: "Нисам ни видео, само сам почео да скачем"

ПОРАЗ ИЗРАЕЛА: Глазеров тим погнуте главе напушта јужну српску покрајинуTakozvano Kosovo - Izrael

ПОРАЗ ИЗРАЕЛА: Глазеров тим погнуте главе напушта јужну српску покрајину

Саопштење преносимо у целости:

- Сматрамо да је наш клуб брутално покраден, да смо само заслугом судија доживели незаслужени пораз. Изгарали су наши момци до последњег атома снаге, али нису могли против онога што је виђено на стадиону Партизана.

Партизану помоћ са стране није потребна. А ту помоћ је и те како имао, посебно после изједначења Чукаричког у 83. минуту. Било је сијасет мањих, али и приличан број крупнијих судијских грешака током утакмице, за које тешко да можемо да кажемо да нису биле тендециозне. То се односи на ситуацију кад је штопер Партизана Михајло Илић ударио без лопте Бојицу Никчевића, а претходно је већ имао жути картон.

Судија Данило Николић решио је да му тада опрости, иако је Илић притом и псовао нашег играча, а све то прошло је из само њему знаних разлога некажњено. Да ствар буде гора, жути картон је показао Никчевићу. Претходно, у 70. минуту утакмице судија Николић је опростио и директан црвени картон Александру Шћекићу после старта на Адетунђијем, којег је првотимац Партизана брутално нагазио. У том тренутку није се укључила ни ВАР соба, а главни арбитар сматрао је да је довољна казна за играча Партизана жути картон.

И на крају, сигурно и најбитније, показана је надокнада од пет минута. Судија најпре није свирао очигледан прекршај на Цветковићу, доделио је лопту Партизану, који је постигао погодак иако је надокнада пре читав минут истекла. Управо у тој "надокнади надокнаде" гол је постигао играч који није ни требало да буде на терену, да је судија поступио по правилима и да је раније искључио Илића.