СИТИ СВЕ ЗАВРШИО ЗА СЕДАМ МИНУТА: Шестица Грађана, Брентфорд продужио лошу серију Чекићара

04.11.2023. 18:00
FK Mančester siti
ФК Манчестер сити / Извор: Реутерс

Одиграно је пет мечева.

Фудбалери Манчестер ситија без проблема су савладали Борнмут (6:1), док је Брентфорд после преокрета био бољи од Вест Хема (3:2) у мечевима 11. кола Премијер лиге.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Јунајтед у зауставном времену стигао до три бодаFulam - Mančester junajted

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Јунајтед у зауставном времену стигао до три бода

"Да научиш да цениш и поштујеш оно што имаш" Тадић прокоментарисао Ајаксове резултате DuÅ¡an Tadić

Месијеве лоше вести за навијче Барселоне: Не верујем да ћу се икада више вратити да играм у ЕвропиLionel Mesi

Грађани су питање победника решили у првом полувремену и то у интервалу од свега седам минута. Три пута се тресла мрежа гостију, а стрелци су редом били Доку, Силва, Аканџи.

У наставку је Фоден постигао још један погодак за домаће, да би Синистера минута пре краја ублажио пораз Трешњица. До краја меча Силва је постигао још један погодак, а Аке је у самој завршници поставио коначан резултат.

Треба истаћи да је Доку поред поготка уписао и четири асистенције.

Најузбудљивије је било у малом лондонском дербију где је Брентфорд после преокрета продужио лошу серију Вест Хема. Наиме, тим Дејвида Мојеса је у серији од четири меча без победе.

Брентфорд је повео у 11. минуту, а стрелац је био Нил Мопеј. Ипак, Вест Хем је до полувремена преокренуо резултат головима Кудуса и Бовена. Ипак, лоше друго полувреме коштало је госте.

У 55. минуту је Мавропанос постигао аутогол, да би потпуни преокрет и три бода свом тиму донео Колинс 20 минута пре краја.