РАСПАД У ПОСЛЕДЊИМ МИНУТИМА: Пауновићев Рединг водио, на крају потопљен од лидера (ВИДЕО)

10.02.2021. 22:22
Paun
Паун / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Shakey 2 /МН press

Болан пораз.

Фудбалери Брентфорда избили су на прво место Чемпионпиша након што су у дербију 24. кола после преокрета у гостима савладали Рединг резултатом 3:1.

Никад јачи бонус: 30% ти је на рачуну и пре него што саставиш тикет!

ПРИСТРАСНИ ШПАНЦИ: Идеални тим свих времена са ЧЕТИРИ играча из Барсе и ПЕТ из Реала

ЂУРЂЕВИЋ ИЗАБРАН ЗА НАЈБОЉЕГ: Огромно признање бившем фудбалеру Партизана

Брентфорд је са 57 бодова на лидерској позицији престигао Норич (55), који је у последња три меча освојио само два бода, док је Рединг остао на 48 бодова и тренутно је на деоби четвртог места са Вотфордом.

Екипа Вељка Пауновића повела је голом Жоао Лукаса у 24. минуту из једанаестерца. Португалцу је то био 16. погодак у сезони и на другом месту изједначио се са Адамом Армстронгом из Блекбурна.

На полувреме се отишло са нерешеним резултатом захваљујући голу Џоша Дасилве у 36. минуту.

Двадесетдвогодишњи енглески везиста је у 86. минуту, петим голом у сезони, преокренуо резултата, а коначних 1:3 поставио је најбољи стрелац Чемпионшипа Ајвен Тоуни само два минута касније.

Двадесетчетворогодишњем нападачу то је био 24. погодак у сезони.

Рединг у следећем колу дочекује Милвол, а Брентфорд на свом терену игра са Барнслијем.