БРУКА РЕАЛА: Јовић УШАО и дао ГОЛ! Ипак, поништен је због Бенземе

17.10.2020. 20:42
Real - Kadiz
Реал - Кадиз / Извор: Профимедиа

Кикс Мадриђана.

Изненађење у Мадриду. Кадиз је са 1:0 савладао Реал и тако сустигли Краљевски клуб на табели. Стрелац јединог голабио је Антони Лозано у 16. минуту.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

"ДЕРБИ ДЕЛА МАДОНИНА" СЕ ВРАТИО НА СТАРО: Какав Милан? Силан Милан! Коларов направио пенал, Ибра објаснио фудбал (ВИДЕО)

САСТАВИ КОЈИ НАГОВЕШТАВАЈУ ЉУТУ БОРБУ: Станковићу диктира корона, Станоје ПРОКЛИЊЕ репрезентативну паузу

Барселона наставља такмичење у Примери вечерас (21.00) нимало лаким гостовањем Хетафеу који је одлично ушао у сезону. Квота на двојку, на Барселону, је 1,80, дупла шанса 1X је 2,02, а 3 1,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Хетафе - Барселона.

Мадриђани су били очајни у првом делу, а тада је постигнут и једини погодак на мечу. У наставку Зидан је одмах са три измене покушао нешто, али ни то није уродило плодом. Лука Јовић је у 78. минут замнио Тонија Кроса, а само два минута касније постигао гол, на асистенцију Карима Бенземе који је био у офсајду.

Француз је у 82. минуту погодио пречку и то је била најбоља прилика за Мадриђане. За Кадиз је од полувремена играо бивши играч Партизана Филип Малбашић који је заменио стрелца јединог гола Лозана.

Велики кикс Мадриђана којима очигледно није пријала пауза узрокована утакмицама репрезентације.