БРУКА СЕ НАСТАВЉА: Брентфорд ДЕМОЛИРАО Манчестер (ВИДЕО)

13.08.2022. 19:52
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Реутерс

Покер...

Резултатски пад Манчестер јунајтеда настављен је и у наставку Премијер лиге. Тим предвођен Кристијано Роналдом на терену и Ериком Тен Хагом на клупи, поражен је од Брентфорта са невероватних 4:0.

МИТАР ТРАГИЧАР ФУЛАМА: Србин промашио пенал (ВИДЕО)

НИЈЕ МУ БИО ДАН: После промашеног пенала Митровић ушао у КЛИНЧ са противницима, умало избила туча (ФОТО)

ДРЕС СРБИЈЕ ЗА КАТАР! ФИФА објавила слику (ФОТО)

Црвени ђаволи" су већ после мало више од пола сата игре имали четири гола заостатка.

По злу је кренуло већ у 10. минуту, када је Дасилва шутирао, а Де Хеи лопта аматерски прошла кроз руке и завршила у мрежи.

Шпански голман је непотребно у 18. минуту додао Ериксену лопту који се у свом шеснаестерцу налазио са играчем на леђима. Изгубио ју је, а предност домаћих дуплирао је убрзо Јенсен.

Очајних пола сата Јунајтеда, "запечатио" је Бен Ми у 30. минуту, када је дао гол после корнера.

Четврти гол Брентфорд је постигао у 35. минуту, када је стрелац после контре био Мбеумо, те се при резултату 4:0 отишло на одмор.

Спонзор вести Премијер лиге – спортска кладионица Меридиан

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како је Немања Гудељ изашао на бину и засвирао са музичарима