БУНДЕСЛИГА: Ма, какав дерби - Баварска машина ПРЕГАЗИЛА Бајер! Левандовски преписао ДОЗУ Фармацеутима (ВИДЕО)

17.10.2021. 18:00
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Профимедиа

Шампион убедљив.

Када год нека екипа у Бундеслиги добије Бајерн из Минхена, сваки наредни ривал шампиона у националном првенству мора да доживи дебакл. Тако је било и ове недеље.

Требало је да окршај Бајер Леверкузена и најбољег немачког клуба представља дерби између треће и прве екипе на табели, међутим, уместо тога, Фармацеути су претрпели класичан нокаут и "попили" пет горких пилула на Бај арени - 1:5 (0:5)!

СПЕКТАКУЛАРНА ПОНУДА: ЈЕДНИМ КЛИКОМ ДО 500 РСД ПЛУС 30.000 РСД БОНУСА!

СЕРИЈА А: Михиној Болоњи не помаже ни играч више, очајна реакција Скорупског кумовала ремију (ВИДЕО)

САГА ЈЕ ЗАВРШЕНА: Владан Милојевић ПОТПИСАО!

Тешке тренутке проживљава Барселона, а вечерас (21.00) јој у госте стиже увек незгодна Валенсија. Хоће ли Каталонци коначно прорадити? Квота на кеца је 1,55, на kombinazziju 1&3 2,20, а на дуплу шансу X2 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Барселона - Валенсија.

Баварска машина кренула је да меље већ од старта. После само четири минута, најбољи играч гостију Роберт Левандовски је феноменалном "штиклом" у шеснаестерцу пронашао пут до мреже и довео тим из Минхена у вођство.

Чак пет голова постигао је Бајерн до полувремена, а други пут се мрежа Храдецког затресла у 31. минуту.

Поново је Левандовски био стрелац, овог пута после додавања Дејвиса, тачније канадски репрезентативац је заустављен у шеснаестерцу, лопта се срећно одбила Пољаку, који ове ситуације сурово кажњава - 0:2.

Није прошло ни 180 секунди, а Баварци су водили 0:3. После корнера, Шуле је додао Милеру за трећи гол браниоца титуле и рапсодију Нагелсманових изабраника.

У размаку од 30. до 37. минута, Бајерн је постигао чеак четири гола, а први следећи пао је после непуног минута.

Милер је као на тацни центаршутем нашао Гнабрија, који је из прве био прецизан, за четврту радост шампиона на овој утакмици.

Када је исти играч након 120 секунди активирао и "петарду" на "Бај арени", после аситенције Горецке, многи су помислили да ће Бајерн двоцифреним бројем голова прегазити домаћина.

То се, ипак, није десило, пошто је тим из Минхена "повукао ручну", дозволивши домаћину у наставку да преко Патрика Шика постигне почасни погодак и постави коначан резултат у 55. минуту.

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.