БУНДЕСЛИГА: Ајнтрахт савладао Бајерн, Филип Костић асистент, повредио се Лука Јовић (ВИДЕО)

20.02.2021. 17:30
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Реутерс

Одлична утакмица на Комерцбанк арени.

Фудбалери Ајнтрахта савладали су Бајерн у 22. колу Бундеслиге резултатом 2:1 (0:0). Клуб из Франкфурта питање победника решио је у првом полувремену, а један од главних протагониста тријумфа био је српски репрезентативац Филип Костић.

Ко побеђује - МИЛАН ИЛИ ИНТЕР? Преузмите БОНУС ОД 1.500 ДИНАРА и кладите се на меч сезоне серије А!

МИЛАН ЈЕ АРХИВИРАН: Станковић размишља само у Спартаку

НИЈЕ ИМ БИЛО СВЕЈЕДНО: После КИКСА на Маракани, ултраси ПОСЕТИЛИ Росонере на тренингу! (ВИДЕО)

Орлови су одлично отворили меч на Комерцбанк арени. Већ након 12 минута домаћин је имао предност. Јапанац Даићи Камада је савладао Мануела Нојер после сјајне асистенција Филипа Костић. Ајнтрахт је своје вођство дуплирао у 31. минуту, а стрелац је био Амин Јунес. Позајмљени играч Наполија је фантастичним ударцем са 15-так метара савладао једног од најбољих голмана света.

Друго полувреме протекло је у знаку Бајерна који је имао апсолутну доминацију, али Баварци су успели само једном да затресу мрежу Кевина Трапа. Роберт Левандовски је у 53. минуту рутински реаговао на додавање Лироја Санеа.

Лука Јовић је одиграо прилично незапажено, а из игре је изашао у 68. минуту због повреде. Наиме, Србин се сударио са Никласом Сулео и одмах се пожалио на болобе у пределу главе.

Ливерпул се подигао победом над Лајпцигом у Лиги шампиона, и у бољем расположењу чека данашњи (18.30) градски дерби с Евертоном, који по традицији лако решава у своју корист. Квота на кеца је 1,55, дупла шанса X2 је 2,44, а GG3 2,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Евертон.