08.03.2020. 17:53 17:59
Bajern
Бајерн / Извор: Реутерс

25. коло

Фудбалери Бајерна су у 25. колу Бундеслиге славили на својој Алијанц арени против екипе Аугсбурга са 2:0 (0:0).

НАКОН ШТО ЈЕ ХТЕО ДА ПРЕБИЈЕ САИГРАЧА, ТАДИЋ ОБЈАСНИО: Ми, Срби, смо такви (ВИДЕО)

СКАНДАЛ: Ћерка ЛЕГЕНДЕ шампиона ДИЛОВАЛА дрогу! Због БЕЖАЊА од куће чека је СУРОВА казна

КАКВА СРЕЋА: Првотимац Леверкузена прославио рођендан са тортом Црвене звезде! (ФОТО)

У првом делу није било голова, али ни изгледнијих прилика, најбољу је тек у надокнади имао Томас Милер, али је непрецизно шутирао из добре позиције.

Ипак, након само осам минута игре у другом делу, искупуио се искусни нападач, побегао је одбрани и једну сјајну лопту Боатенга претворио и 1:0 за Баварце.

Тај погодак је откључао утакмицу, у наставку смо видели прегршт прилика на обе стране, Нојер је одлично интервенисао у пар наврата, истакао се и голман Аугсбурга Лите након покушаја Зирксија и Кутиња, док је Гнабри слабом завршницом упропастио две добре прилике да реши питање победника. Све је постало јасно у првом минуту надокнаде, бриљантна акција Горецке и Гнабрија, одиграли су сјајан дупли пас, избацили готово целу одбрану гостујућег састава, на крају бившем фудбалеру Шалкеа није било тешко да се упише у листу стрелаца и тако отклони све сумње о коначном исходу овог сусрета.

Овим тријумфом је Бајерн побегао Лајпцигу на врху табеле, након 25 одиграних мечева имају четири бода више од Бикова, Аугбург је 14. са 27 освојених бодова, 28 мање од данашњег ривала.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица

ДЕЛИЈЕ ОЧИМА НЕ ВЕРУЈУ: Грци доносе важну ОДЛУКУ која се тиче Звезде!

ОВО ТЕНИС ЈОШ НИЈЕ ВИДЕО: На турниру у индијан Велсу ПРОМЕНА која ће много утицати на играче

ЗАКУВАЛО СЕ: Морнар све БЛИЖИ плеј-офу АБА лиге!