БУНДЕСЛИГА: Борусија водила са 2:0 до 89. минута, а онда су Србин и друштво учинили нестварно (ВИДЕО)

20.08.2022. 17:57
BORVER
БОРВЕР / Извор: Реутерс

Без бода Милионери...

Фудбалери Борусије из Дортмунда поражени су пред својим навијачима у трећем колу Бундеслиге од Вердера из Бремена резултатом 2:3, иако су водили са 2:0, све до 89. минута.

ЈУНАЈТЕДОВО ИСКУСТВО ИМ НИШТА НЕ ЗНАЧИ: Још један великан се интересује за Мегвајера! Размена на помолу

СТРАХ ЗАВЛАДАО МАКАБИЈЕМ! Израелци без двојице најбољих на Маракани?

Головима Брандта у другом минуту судијске надокнаде првог полувремена и Гереира у 77. минуту Милионери су стигли до 2:0, али је тим у ком игра Милоша Вељковића режирао преокрет.

Најпре је Буханан смањио на 1:2, да би на асистенцију Пипера, изједначио Шмидт. Коначних 2:3 поставио је Бурке у 90 5. минуту, после додавања Вајзера.