БУНДЕСЛИГА: Гол и асистенција Марка Грујића на месту где се и даље слави Лука Јовић (ВИДЕО)

06.12.2019. 22:35
Marko Grujić
Марко Грујић / Извор: Профимедиа

Српски везиста одличан.

Ајнтрахт и Херта су ремизирали резултатом 2:2 (0:1) у првој утакмици 14. кола Бундеслиге. На месту где се прошле сезоне прославио Лука Јовић, вечерас је бриљирао Лукин саборац из Црвене звезде и омладинске репрезентације Србије, Марко Грујић.

АКО ЗВЕЗДА ИСПАДНЕ ИЗ ЕВРОПЕ: Ево шта ће бити са Ла Паром, Беном, Боаћијем, Гарсијом…

ТРАМПА КОЈА ЋЕ ОБРАДОВАТИ ДЕЛИЈЕ: Звезда даје Кањаса, ево ко долази на Маракану (ФОТО)

ВАЗУРА СА ОСМЕХОМ ПОТВРДИО: Он је прво ВЕЛИКО зимско појачање Партизана! (ФОТО)

Везиста Херте водио је Берлинце, чинило се, ка победи. Прво је у 30. минуту асистирао Лукебакију за вођство, да би у 63. минуту и сам затресао мрежу домаћина после прекида.

Ајнтрахт се, међутим, није предавао и изједначио је резултат захваљујући головима Хоинтерегера (65) и Родеа (86. минут). У екипи домаћина Филип Костић је одиграо целу утакмицу, док је Дејан Јовељић добио шансу у последњих седам минута.

Погледајте како изгледа Амелија Вега, супруга НБА кошаркаша Ала Хорфорд.

НЕОЧЕКИВАН ПОЗИВ: Борјан ДОБИО занимљиву понуду! Одлазак кочи једна ствар

ЕВРОЛИГА: Ренфро бриљирао, Миротић поново држао час (ВИДЕО)

КОПЉАНИЦИ КОНАЧНО ПАЛИ: После 760 дана Ајакс изгубио код куће (ФОТО)