БУНДЕСЛИГА: Јовић опет погађа, Ајнтрахт НЕ ОДУСТАЈЕ од Лиге шампиона (ФОТО)

17.03.2018. 19:02
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Реутерс

На програму су били мечеви 27. кола.

Игране су утакмице 27. кола немачке Бундеслиге, а у стрелце се уписао и један Србин. Лука Јовић је допринео победи Ајнтрахта над Мајнцом, од 3:0. Некадашњи играч Црвене звезде је у 23. минуту повећао (шести гол у сезони) на 2:0 и тако трасирао пут ка тријумфу, 13. у сезони. После овог меча, екипа из Франкфурта је и даље међу прва четири тима на табели, што гарантује пласман у Лигу шампиона. Међутим, уколико би Бајер победио у недељу, онда би Ајнтрахт био на петој позицији, која "носи" квалификације за елитно УЕФА такмичења.

ИЗГУБИО ЖИВЦЕ: Дефанзивац Квинс парка НАСРНУО на Митрогола! Србин му није остао ДУЖАН! (ВИДЕО)

ПРЕЛОМИО: Репрезентативац ПРОДУЖИО уговор са БАТЕ Борисовим! (ФОТО)

Осим Јовића, на терену је био Филип Костић чији је Хамбург поражен од Херте, са 2:1. Повео је ХСВ већ у 25. минуту, када је Србин био асистент Дагласу Сантосу. Међутим, у другом полувремену, у стрелце су се уписало Валентино Лазаро и Саломон Калу. Хамбург је тренутно, уз Мајнц и Келн сигуран "путник" за Цвајту.

У стрелце се током дана уписао и Лука Миливојевић, а о томе више прочитајте ОВДЕ