БУНДЕСЛИГА: Келн пред Звезду освојио ВЕЛИКИ бод (ВИДЕО)

02.12.2017. 20:26
Keln
Келн / Извор: Реутерс

Четрнаесто коло.

Келн је направио велико изненађење пред долазак у Београд, на мегдан Црвеној звезди у последњем колу Х групе Лиге Европе. Јарчеви су одиграли 2:2 на гостовању Шалкеу и тако подигли самопоуздање пред меч против лидера Суперлиге Србије који ће одлучивати о пласману у нокаут фазу Лиге Европе. Келн може у шеснаестину финала Лиге Европе само ако у четвртак победи на стадиону Рајко Митић.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Грујић заиграо у ПЕТАРДИ Ливерпула, преокрет Челсија (ВИДЕО ФОТО)

Супруга голмана Реала одбила ЗАНИМЉИВУ понуду коју би свака друга девојка прихватила (ФОТО)

Шалке је повео преко репрезентативца Аустрије Гвида Бургшталера, али је почетком другог полувремена Келн узвратио. Француз Серу Гираси био је стрелац у 51. минуту из игре, а нешто касније и са пенала, кад је поново изједначио и поставио коначан резултаа. Гираси је први пут постигао два гола на једној бундеслигашкој утакмици, а дао је недавно и победоносни гол за Келн против Арсенала у петом колу Х групе Лиге Европе, па је јасно да ће од њега претити највећа опасност одбрани Црвене звезде у четвртак увече. Фењераш Бундеслиге је меч у Гелзенкирхену окончао меч са десеторицом, пошто је у 90. минуту због друге јавне опомене ван игре морао Јуја Осако. Милош Јојић је играо за Келн до 72. минута.

БОАЋИ ПОСЛЕ РЕМИЈА: Све је ово део Божјег плана (ФОТО)

Келн је освојио тек трећи бод ове сезоне, али и поред изненађења које је направио у Гелзенкирхену извесно је да ће следеће сезоне играти у Цвајти. Шалке је губитком два бода код куће против будућег друголигаша направио џиновски корак уназад у трци за место које води у Лигу шампиона.

ОДЛАЗАК ЛЕГЕНДЕ: Преминуо великан српског тениса (ФОТО)

СА ПОНОСОМ ИСТИЧЕ СТОМАЧИЋ: Ана Ивановић објавила феноменалну слику, лајкови ПЉУШТЕ (ФОТО)

Бајерн је савладао Хановер и захваљујући дебаклу Лајпцига против Хофенхајма стекао шест бодова предности на врху табеле. Борусија из Дортмунда је наставила серију очајних резултата ремијем 1:1 на гостовању Бајеру у Леверкузену. Изабраници Петера Боса су и даље без победе у такмичарском мечу још од 30. септембра и полако се удаљавају од четвртог места које води у Лигу шампиона.

ДЕЛИРИЈУМ У ВЕЛИКОМ ДЕРБИЈУ: Србин ЕВРОГОЛЧИНОМ решио меч! (ВИДЕО)