БУНДЕСЛИГА: Костић водио Ајнтрахт до нове победе, Јовић прикуцан на клупу због одличног Силве

14.02.2021. 18:10
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Реутерс

Орлови у одличној серији.

Ајнтрахт наставља са тријумфима у Бундеслиге. Наиме, клуб из Франкфурта је дошао до четврте узастопне победе у првенству. Данас је савладан Келн са 2:0 (0:0).

Заљуби се у Бројеве – јер данас ти доносе новац ДВА ПУТА

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Флик открио да ли остаје у Бајерну

ТЕРЗИЋ СЕ ОБРАТИО ПРИСУТНИМА: Никад детаљнији извештај, изнео ТАЧАН ДУГ! Преполовљен је

Кључни дани за Интер. Следећег викенда игра дерби с Миланом, а вечерас (20.45) дочекује Лацио који је нанизао шест победа у Серији А и приближио се врху. Квота на Интер је 1,88, икс је 3,50, а на победу Лација 4,20, док је квота на 3 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Интер - Лацио.

Све је почело у 57. минуту, када се Андре Силва одлично снашао у казненом простору Јарчева. Португалац је мајсторски "боцнуо" лопту и матирао голмана. Ово му је 18. погодак у првенству, што свакако да не иде у прилог Луки Јовићу, који је и ову утакмицу почео са клупе.

Пресудан моменат меча се догодио у  77. минуту. Костић је асистирао, а Н'Дики главом спаковао гол за коначних 2:0.

Орлови се са нова три бода налазе на деоби трећег места са Волфсбургом. Келн је на 14. месту са 21 освојеним бодом.