БУНДЕСЛИГА: Леверкузен просуо огромну предност - Радоњић и Гаћиновић задали доста проблема!

13.02.2021. 18:07
Mijat Gaćinović
Мијат Гаћиновић / Извор: Профимедиа

Солидна утакмица српских фудбалера.

Занимљиви дуели виђену у новом колу Немачке Бундеслиге, још занимљивије је то што су сви мечеви завршени нерешено. На терену су се нашли и српски фудбалери који су имали јако добар учинак. Најпре је Леверкузен просуо 2:0 из 85. минута. они су дочекали Мајнц на свом терену и на крају је било 2:2.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ливерпул 2,23, ПСЖ 1,30, Манчестер Сити 1,43!

АЛИСОН ПОНОВО ПОРАЗИО ЛИВЕРПУЛ: Лисице након ПРЕОКРЕТА савладале Редсе!

КАКО ЈАВЉА БИ-БИ-СИ: Лопови ОПЉАЧКАЛИ Карла Анћелотија (ФОТО)

Играо се 14. минут када смо видели први гол на овом мечу, магија Дијабија, пролетео је по левој страни, упутио сјајан центаршут по земљи, а на правом месту је био Аларио који погађа мрежу за 1:0.

Гости су били равноправан ривал до краја утакмице, али су примили још један гол, Патрик Шик је био стрелац у 85. минуту утакмице.

Затим, потврда да је 2:0 ипак најопаснији резултат. Глацел у 89. и Штогер у 2. минуту надокнаде су изједначили резултат.

У дербију кола, Дортмунд је дочекао Хофенхајм, а победника није било - 2:2.

Током 24. минута игре домаћин долази до предности, била је то одлична акција и контра Дортмунда, реализатор је био Џејдон Санчо,није имао проблема да реши ситуацију 1 на 1 са противничким голманом.

Узвратили су гости, нова лепа акција, пребачена лопта на десну страну одакле је Руди пронашао Дабура, а овај у маниру сјајних нападача постиже гол за изједначење.

Прекид је дошао главе Боруси1ји у наставку меча, након корнера видели смо комбинацију играча Хофенхајма, лопта долази до Бебуа који главом вара противника за предност гостију.

Покушавали су свим силама фудбалери Борусије да стигну до изједначења, и успели су да изједначе у 81. минуту меча. Лежао је један фудбалер Хофенхајма на земљи, али играчи Дортмунда нису обраћали пажњу, након грешке одбране, Халанд краде лопту и погађа за коначних 2:2.

Мијат Гаћиновић је данас на терену наступао као десни бек у дресу Хофенхајма и задавао доста проблема Милионерима.

У дуелу Штутгарта и Херте такође није било победника - 1:1.

Голом Саше Калајџића домаћи долазе у предност у 2. минуту надокнаде првог полувремена, а онда је Лука Нец на интересантан начин послао лопту у мрежу за коначних 1:1. Немања Радоњић играо од 58. минута утакмице и унео је доста живости у екипу Херте.

Меч између Вердера и Фрајбурга завршен је без голова, Вељковић за домаћина на терену само првих 45 минута.