БУНДЕСЛИГА: Нови кикс Бајерна, ГОЛЕАДА у Фрајбургу

12.03.2022. 17:43
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Реутерс

Бледо издање Бавараца.

Фудбалери Бајерна ремизирали су на гостовању Хофенхајму (1:1), док је Фрајбург славио на свом терену против Волфсбурга (3:2) у мечевима 26. кола Бундеслиге.

Најјаче квоте на свету у Mozzartu: Манчестер Јунајтед 2,50, Виљареал 1,75, Фулам 1,48!

ЧЕМПИОНШИП: Митровићев Фулам до бода у завршници

(НЕ)ОЧЕКИВАНО: Алегри шаље Влаховића на клупу (ФОТО)

После кикса против Леверкузена у прошлом колу, изабраници Јулијана Нагелсмана поново су разочарали своје навијаче. Хофенхајм до предности стигао у 32. минуту.

Одличну контру домаћих завршио је Баугмартнер. Баварци су успели да поравнају у судијској надокнади првог полувремена, када је Левандовски био највиши у скоку и преварио Баумана.

У наставку су гости претили, покушавали да дођу до сва три бода. Најбољу прилику је имао Ерик Чупо-Мотинг, али његов ударац главом је прошао поред стативе.

Бајерн је тренутна на плус 10 у односу на другопласирани Дортмунд, који има и две утакмице мање. Хофенхајм је на петој позицији са 44 бода.

Веома узбудљив меч је виђен у Фрајбургу, где је домаћин славио против Волфсбурга. Голеада је почела у седмом минуту, погодио је Вићенцо Гризо. Исти играч је био стрелац и у 44. минуту. Вукови се ипак нису предавали па су головима у 52. и 84. минуту поравнали резултат, голове су постизали Крузе и Арнолд. На жалост гостију на крају нису успели да издрже и сачувају бод, пошто је Шлотербек у 87. минуту донео сва три бода Фрајбургу.

У трећем мечу у овом термину Унион Берлин и Штутгарт су одиграли 1:1.