БУНДЕСЛИГА: Осмица Бајерна, хет-трик Харија Кејна

09.03.2024. 18:13
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Профимедиа

Мајнц настрадао у Минхену.

Фудбалери Бајерна победили су данас на свом терену екипу Мајнца резултатом 8:1 у мечу 25. кола Бундеслиге. Три гола за Бајерн постигао је Хари Кејн, који се у стрелце уписао у 13, седмом минуту надокнаде првог полувремена и у 70. минуту. Два гола постигао је Леон Горецка у 20. и другом минуту надокнаде времена.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ђаволи са креча појели карамелеFK Mančester junajted

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Ђаволи са креча појели карамеле

ЕНГЛЕЗ ПРЕПРИЧАО ИЗЛАЗАК СА МОДРИЋЕМ: Лука је спавао крај WC шоље! Избацивач га је само ставио на раме и изнео из тоалетаLuka Modrić

ПСЖ ПОНУДИО 200 МИЛИОНА ЗА КЛИНЦА: Барса их одбила на "кеца"Jamal

ПСЖ ПОНУДИО 200 МИЛИОНА ЗА КЛИНЦА: Барса их одбила на "кеца"

По једном у стрелце уписали су се Томас Милер у 47, Џамал Мусијала у 61. и Серж Гнабри у 66. минуту.

Једини стрелац за Мајнц је био Надим Амири у 31. минуту. Бајерн је други на табели Бундеслиге са 57 бодова, а у наредном колу гостоваће Дармштату.

Мајнц је претпоследњи на табели са 16 бодова, а у наредном колу Бундеслиге дочекаће Бохум.

У осталим данашњим утакмицама 25. кола Бундеслиге постигнути су следећи резултати: Аугсбург - Хајденхајм 1:0, Борусија (М) - Келн 3:3 и Лајпциг - Дармштат 2:0.