БУНДЕСЛИГА: Вердер након драме изборио опстанак!

07.07.2020. 08:57
verder
вердер / Извор: Реутерс

Голови на гостовању пресудили.

Фудбалери Вердера изборили су опстанак у Бундеслиги пошто су на гостујућем терену у реванш утакмици баража одиграли нерешено 2:2 против Хајденхајма

НЕРЕАЛНО, АЛИ ИСТИНИТО: Аргентинац у дресу Босне и Херцеговине! (ФОТО)

НЕВЕРОВАТНА ГЛУПОСТ ФУДБАЛЕРА: Знао да има корону, одиграо утакмицу и заразио цео тим (ФОТО)

ЕКСПРЕСНО: После само три месеца, клуб из комшилука дао ОТКАЗ тренеру!

Екипа из Бремена је била боља у двомечу, односно остала је у Бундеслиги, захваљујући правилу о постигнутом голу у гостима, пошто је у првој утакмици на стадиону "зелених"  било 0:0.

Гости су повели у трећем минуту аутоголом Нормана Тојеркауфа, а изједначио је Тим Клајндинст у 85. минуту. Вердер је поново повео у четвртом минуту надокнаде времена голом Лудивга Аугустинсона, а коначан резултат поставио је Клајндинст својим другим поготком, три минута касније, ударцем са беле тачке.

Хаденхајм ће се и наредне сезоне такмичити у другој немачкој лиги.

Погледајте како изгледају хостесе на аутотркама.