БУНДЕСЛИГА: Волфсбуругу цео плен, реми Вердера и Хофенхајма

25.10.2020. 20:13
FK Verder Bremen
ФК Вердер Бремен / Извор: Профимедиа

Одиграна још два меча 5. кола.

Данас су одиграна два меча петог кола Бундеслиге у којима је Волфсбург савладао Арминију из Билефелда са 2:1, док су Вердер и Хофенхајм у Бремену играли нерешено 1:1.

Роналдињо позитиван на коронавирус! (ВИДЕО)

СТИГАО КОД МИЛОЈЕВИЋА: Добро познато лице из Суперлиге Србије у Ал-Ахлију (ФОТО)

СЕРИЈА А: Блеки Миленковић стрелац у победи Фјорентине! (ВИДЕО)

Волфсбург је против гостију из Билегеда, како се испоставило, све завршио још у првом полуврмену. Vajghorst је довео домаћина у вођство у 19. минуту на асистенцију Арнолда који је само минут касније дуплирао предност Волфсбурга. Гости су преко Шиплока успели само да постигну почласни погодак у 80. минуту.

Вердер је ремизирао са Хофенхајмом, а гости су били бољи тим у овом мечу. Домаћин је повео већ у петом минуту голом Егестајна, а после тог поготка је Хофенхајм био знатно офазнвинији тим. Међутим, гостима се силна иницијатива није у потпуности исплатила, иако су до полувремена успели да изједначе преко Гајгера у 22. минуту. Испоставило се да је то било све од голова на овом мечу, иако је Хофенхајм имао још неколико добрих прилика у наставку, али се резултат није мењао.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.