БУРНО У БЕЛЕКУ: Воша ремизирала са Ахматом

28.01.2021. 18:02
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Велика узбуђења у самом финишу.

Фудбалери Војводине ремизирали су са руским Ахматом за крај припрема у турском Белеку. После велике борбе и драмтаичне завршнице меч је завршен резултатом 1:1.

Меридиан Спорт лансирао иОС апликацију - преузми је већ данас!

ВИШЕ НЕМА ДИЛЕМЕ Из ФСС-а потврдили, остали само Милоје, Саво и Пикси! Један је УБЕДЉИВИ ФАВОРИТ за селектора

ПОГИБЕЉАН, СУРОВ, ДРЗАК, БЕЗОБРАЗАН... Шимунић се сетио Сулејманија - "Добар момак, има родбину у Загребу"

Ахмат је дошао до предности у 50. минуту из своје прве праве прилике, после корнера највиши у скоку био је хрватски дефанзивац Иван Нижић и савладао Николу Симића.

Напади Војводине исплатили су се у 62. минуту, Дринчић је послао идеалан центаршут у шеснаестерац, а Славко Бралић био на правом месту за 1:1.

После изједначујућег гола Симић је забележио три фантастичне интервенције, да би у самом финишу српски клуб могао да постигне други гол. Бојића су центиметри делили од гола, да би Саничанинов покушај главом завршио преко пречке. Руски тим је у 85. минуту промашио пенал, високо преко гола шутирао је Бериша.

Лидер Манчестер Сити Тотенхему бежи осам, а Ливерпулу седам бодова, па би за пораженог из вечерашњег (21.00) дербија Тотенхем – Ливерпул могло да се каже да испада из шампионске трке. Осим што је гост, Ливерпул је у ужасној форми, и без победе у Премијер лиги је већ пет кола. Квота на Тотенхем је 3,10, на икс 3,35, а на Ливерпул 2,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Тотенхем – Ливерпул.

Биланс новосадског клуба у Белеку је 1 победа, 3 ремија и пораз. Војводина се враћа у Нови Сад у петак у поподневним сатима, а 5. фебруара на стадиону „Карађорђе“ отвориће пролећни део сезоне утакмицом против ТСЦ-а.