ЧЕЛСИ СЕ ВРАЋА ДВЕ ДЕЦЕНИЈЕ УНАЗАД?! Абрамович изгубио ПОЛА МИЛИЈАРДЕ, распродаје тим на лето (ФОТО)

10.04.2018. 16:37
Roman
Роман / Извор: Профимедиа

Навијачи у паници.

Челси је на корак од повратка тамо где је био пре 2003. године - међу просечне премијерлигашке екипе, без шанси да се бори за трофеје! Медији су пренели да је власник Челсија Роман Анрамович задобио изузетно тежак финансијски ударац од ког ће се веома тешко опоравити. Абрамовичеве компаније су због санкција земаља ЕУ и САД Русији изгубио више од пола милијарде долара.

ПАНИКА У ПАРТИЗАНУ: Тандем НАПУСТИО тренинг! Неизвесно учешће у Дербију! (ФОТО)

ВУЧИЋ: Навијач Партизана Додик и ја смо туговали због пораза Звезде!

Познато који је клуб продао највише карата у Евролиги, ево на ком месту је Звезда

На све то се надовезала и чињеница да Челси следеће сезоне неће играти у Лиги шампиона, па ће клуб изгубити много новца. Поједини енглески и руски медији тврде да Абрамович нема намеру више да улаже у екипу, већ да жели да смањи трошкове. Абрамович ће, како тврди део медија, прекинути сарадњу са прескупим менаџером Антониом Контеом, а  продаће звезде екипе - Едена Азара, Алвара Морату, Сеска Фабрегаса и Давида Луиза, играче за које може да добије преко 250 милиона евра. Уколико се писања медија обистине, Челси би преко ноћи постао екипа која не би имала шансе да се бори ни за пласман у Лигу Европе, а камоли у Лигу шампиона.

НОВО ПРИЗНАЊЕ: Мажић суди РЕВАНШ Лиге Европе! (ФОТО)

Пре доласка Абрамовича у Челси, Плавци су једном били прваци Енглеске, освоји си три ФА и два Лига купа, и два пехара у Купу победника Купова. Од доласка Абрамовича у клуб 2003. године, Челси је пет пута био првак Енглеске, освојио је Лигу шампиона и Лигу Европе, четири ФА и три Лига купа.