ЧЕМПИОНШИП: Митровић стартер у ремију Фулама! Котиџери ПРОКОЦКАЛИ победу (ВИДЕО)

08.08.2021. 17:21
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: МН Press

Испуштена прилика за тријумф.

Фудбалери Фулама нису успели да забележе победу на отварању нове сезоне у Чемпионшипу, пошто су као домаћини ремизирали против Мидлсбора резултатом 1:1 (1:0).

ЈОШ ЈЕДНА "ЕКПЛОЗИЈА" НА ОСТРВУ: Тотенхем нашао ЗАМЕНУ за Кејна! Стигло ПОЈАЧАЊЕ од 70 милиона евра!

МЕСИ ЗАПЛАКАО КАО ДЕТЕ: Опростио се од Барселоне врло емотивно, поменуо и ПСЖ

СКАНДАЛ У ТОКИЈУ: Такмичар УЖАСНИМ потезом РАЗБЕСНЕО противнике! О његовом срамном ГЕСТУ бруји планета

Сјајно је Партизан отворио сезону, а у четвртак је ремизирао на гостовању Сочију и направио добру позицију за пролаз даље у Европи, па пун самопоуздања вечерас (21.00) гостује Новом Пазару. Квота на двојку је 1,30, а на kombinazziju 2&3 1,67Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Нови Пазар - Партизан.

Српски репрезентативац и најбољи стрелац Орлова у последњој деценији Александар Митровић није затресао мрежу Бороа, али је зато зарадио јавну опомену, и то већ у првом минуту утакмице.

Провео је популарни Митрогол свих 90 минута на терену, међутим, без конкретног учинка. Три пута је имао шансу да се прослави, али није. У 70. минуту је главом тукао преко гола, а у финишу меча послао лопту из чисте ситуације поново изнад пречке, што му је била и најбоља прилика да постигне првенац, по повратку Фулама у друголигашко друштво.

Нови тренер Котиџера Марко Силва није на најбољи начин отпочео епизоду у новој средини, иако је екипа из Лондона повела већ у 29. минуту.

После акције по десној страни, Онома је додао Вилсону, а Велшанин који је стигао Велшанин је из Ливерпула за 14.000.000 евра, успео да се намести на ударац са ивице казненог простора. Био је прецизан и послао лопту по земљи иза леђа голмана Ламлија.

Радовали су се домаћи фудбалери само седам минута, пошто је Бола, након продора и шута Таверније, прихватио одбијену лопту и поставио коначан резултат.