ЧЕМПИОНШИП: Пауновићев Рединг се осамио на челу табеле, Ивић и Вотфорд упркос доминацији остали без три бода!

27.10.2020. 22:54
Veljko Paunović, Vladimir Ivić
Вељко Пауновић, Владимир Ивић / Извор: Профимедиа

Узбудљиво у Енглеској.

У вечерашњим мечевима 8. кола Чемпионшипа, другом рангу у енглеском фудбалу, виђена је једна победа гостију, а њу је остварио Рединг који са клупе предводи Вељко Пауновић. У Ланкаширу савладан је Блекбурн резултатом 2:4.

МАРАДОНА У ПАНИЦИ: Легендарни Аргентинац чека резултате на коронавирус!

ХЛАДАН КАО ШПРИЦЕР: Тадић са беле тачке донео предност Ајаксу (ВИДЕО)

КОБНИ АЛ НАСР: Милојевићев Ал Ахли поражен у полуфиналу Купа краља (ВИДЕО)

Све је практично било решено након 18. минута када су гости водили са 1:3. Стрелци за Рединг били су Меите (1'), Олисе (15') и Лорен (18'), док је за погодак за Блекбурн постигао Армстронг у трећем минуту сусрета.

Друго полувреме протекло је у истом ритму. Армстронг је у 66 минут, својим другим голом смањио предност гостију, али њихова надања су се срушила 8. минута пре краја меча. Четврти погодак за Рединг постигао је Лукас Жоао.

Још један српски тренер је са својом екипом наступио вечерас, али Вотфорд је на гостовању Викомбу упркос доминацји одиграо само 1:1. Стрелац за "стршљенове" био је Сар у 52, док је изједначење донео Стјуарт 14 минута касније.

Рединг се новом победом, седмом у сезони, осамио на првом месту са 22 бода, Вотфорд је позицији број 3 са 15.