ЧЕМПИОНШИП: Први пораз Пауновићевог Рединга!

30.10.2020. 23:09
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: МН Press

Девето коло другог по квалитету фудбалског такмичења у Енглеској.

Фудбалери Рединга, који са клупе предводи Вељко Пауновић, доживели су први пораз у сезони. Плаво-бели су изгубили од Ковентрија на гостовању резултатом 3:2.

Викенд који се не пропушта – Врхунски фудбал и никад јачи бонус за клађење (предлози и типови)

ВЕЛИКИ УСПЕХ ЛАЛАТОВИЋА: Постао је тренер са највише победа у историји Војводине

ПОБЕДИО КОРОНУ: Кристијано Роналдо добио негативан тест након 19 дана карантина!

Узбудљива утакмица виђена је у Бирмингему, али није тако деловало у првом полувремену, које се завршило минималном предношћу домаћина. Радост Ковентрију донео је Густаво Хамер у 21. минуту.

Резултат је поравнао Лукас Жоао у 66. минуту, али онда је екипа са Сент Ендрјуз стадиона дала гас. Прво је Мет Годен у 76. минуту донео вођство домаћима, а исто је дуплирао Сем Мекалум девет минута касније.

Коначан резултат поставио је Георг Пушкаш у другом минуту судијске надокнаде.

Рединг је упркос поразу остао на првом месту Чемпионшипа. Изабраници Вељка Пауновића имају 22. бода, али и утакмицу више од Борнмунта који има 16. бодова.