ЧЕТИРИ ДАНА ПРЕД ПАРТИЗАН: Јанг бојс играо против бившег клуба садашњег МИЉЕНИКА Гробара (ВИДЕО)

10.09.2017. 17:51
Jang bojs
Јанг бојс / Извор: Реутерс

Утакмица одиграна у Берну.

Јанг бојс ће дочекати Партизан у најбољем могућем расположењу. Клуб из Берна је у мечу седмог кола швајцарског шампионата код куће лако и убедљиво победио Лугано (3:0) и засео на прво место на табели швајцарског шампионата, после неочекиваног кикса Базела (пораз 1:2 код куће од Лозане). Лугано, клуб из ког је у Партизан јануара прошле године стигао Евертон, није могао озбилније да угрози екипу која ће у четвртак од 19 часова угостити црно-беле у првом колу Б групе Лиге Европе.

СКЛОНИО ЈЕ МИЛИВОЈЕВИЋА ИЗ ТИМА: Де Буру се због НЕВИЂЕНОГ БЛАМА смеје ЦЕЛА фудбалска планета (ФОТО)

ЉУТ КАО РИС: Ево шта је капитен Мачван рекао о својој и игри Орлова на мечу са Мађарима (ФОТО)

Голове за изабранике Адолфа Хитера постигли су Нсаме у 43. и 70. и Асале у 66. минуту. Првом голу је претходио центаршут Миралема Сулејманија из корнера, а после гужве Нсаме је матирао голмана гостију.

СВЕ СЕ ЗНА: Србија и Италија ће се за полуфинале борити у среду (ГАЛЕРИЈА)

КОКЕЗА: Овог играча бих ЖЕЛЕО да ВИДИМ у репрезентацији Србије! (ФОТО)

Посао је домаћину био олакшан пошто су гости већ у 46. минуту остали са десеторицом на терену. Бразилац Жуниор Карлињос је морао раније на туширање због две јавне опомене. Јанг бојс је меч одиграо у следећем саставу: Фон Балмос, Мбабу, Касин, Фон Берген, Бенито (од 27. Лотомба), Фаснахт, Бертоне (од 61. Нгамел), Саного, Сулејмани, Нсаме, Оаро (од 46. Асале).

ШМЕКЕРСКИ: Пљуште речи самокритике играча, а ево како је на то реаговао селектор Ђорђевић (ФОТО)

ГРОБАРИ СУ МУ КЛИЦАЛИ: Стојке је ОВИМ потезом ПОКАЗАО зашто се ВРАТИО у Партизан! (ФОТО)