ЧИМ СУ МУ НАЈАВИЛИ ОТКАЗ: Пауновићев Чикаго ДЕМОЛИРАО противника! Срби у центру ПАЖЊЕ! (ВИДЕО)

17.09.2018. 09:21
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Убедљиво.

Протекле недеље управа Чикага поставила је ултиматум српском тренеру Вељку Пауновићу. Или да Фајери почну да побеђују, или ће некадашњи селектор Орлића завршити мисију одмах после истека уговора. Услов је уродио плодом, пошто су Фајери у МЛС лиги "почистили" Орландо сити код куће резултатом 4:0.

СВЕТСКЕ КЛАДИОНИЦЕ ОДЛУЧИЛЕ: Квоте за дуел Звезде и Наполија ИЗНЕНАДИЋЕ све Делије! (ФОТО)

ПРОБИЛИ МУ ШОФЕРШАЈБНУ, ПРЕТИЛИ ПРЕД ТРУДНОМ СУПРУГОМ! Биће капитен Наполија против Звезде, а ЛОШИ МОМЦИ су га одавно УЗЕЛИ ПОД СВОЈЕ

СЕНЗАЦИОНАЛАН ТРАНСФЕР: Барселона доводи ВЕЛИКО појачање из Роме! (ФОТО)

У центру пажње био је српски нападачки тандем: Александар Катаи - Немања Николић. Репрезентативац Мађарске рођен у Сенти је начео мрежу гостију у трећем минуту, а до краја меча и у 70. је постигао још један гол.

Са друге стране, бивши играч Црвене звезде био је прецизан у 28. минуту, после додавања Михаиловића, рутински је погодио гол Орланда из близине.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.