ЦРНИ ДАНИ ЗА САДИКА: Нигеријац потпуно НЕМОЋАН - ако ОВАКО настави Партизан остаје без ПАРА (ВИДЕО)

18.10.2020. 11:37
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: МН Press

Није могао да помогне.

Умар Садик је одиграо први пут своих 90 минута за Алмерију, али није успео да помогне својој екипи, која се налазиу великим проблемима на почетку сезоне, пошто после 4 кола заузима претпоследње место у Сегнудни у дуелу против Лас Паламаса.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

ФЕНОМЕНАЛАН ЛАЖЊАК СРБИНА: Погледајте ГОЛ у 95. минуту којим је МИхаиловић донео бод Чикагу (ВИДЕО)

КАО У НАЈБОЉА ВРЕМЕНА: Немања Томић подсетио да је ПАКЛЕН ИГРАЧ! Лажњак а ла Гаринча и ГОЛЧИНА (ВИДЕО)

Лас Паламас је лагано победио на Канарским острвима са 2:0. Двоструки стрелац је био Араухо, док Садик није затресао мрежу. Ово му је други меч у дресу Алмерије и очигледно није на најбољи начин започео своју епизоду у Шпанији.

Подсетимо, трансфер бонуси Партизану значајно зависе од резултата Алмерије. Трансфер би могао да изађе и девет милиона евра, али је потребно да се црвено-бели пласирају у Примеру и да Садик одигра 50 утакмица за овај тим.

Иако је тек октобар, Звезда би у случају победе у данашњем вечитом дербију (17.00) могла да почне да хлади шампањац јер већ има осам бодова предности над Партизаном. Зато је црно-белима, који су се знатно појачали током паузе, ово изузетно битан меч. Квота на Партизан је 2,80, на Звезду 2,70, а на икс, који често долази у вечитим дербијима, 3,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Партизан - Црвена звезда.