ЦРНИ НИЗ ТОТЕНХЕМА: Трећи пораз Певаца, Њукасл у серији победа, Ливерпул сигуран

13.02.2022. 17:39
Antonio Konte
Антонио Конте / Извор: Профимедиа

Тиму Антонија Контеа виси Лига шампиона.

Фудбалери Тотенхем упали су у озбиљну кризу којој се тренутно не види крај. Тим менаџера Антонија Контеа против Вулвехтемптона доживео је трећи узастопни пораз (2:0) па сад све даље делује и позиције која води у Лигу шампиона.

ВЛАХОВИЋ ПРЕДВОДИ СРПСКУ КОЛОНИЈУ: Орлови доминирају широм Европе, ево кога гледамо данас!

У АЈАКСУ СУ БИЛИ УПОЗНАТИ СА ОПТУЖБАМА: Копљаници понудили Овермарсу нови уговор упркос скандалу

РОНАЛДО ШТА ОВО УРАДИ ЧОВЕЧЕ! Португалац пљунуо саиграча после меча са Саутемптоном (ВИДЕО)

Хименез је већ у 6. минуту довео Вулведрхемптон у вођство, да би 12 минута касније већ било 2:0 за госте после поготка Дендонкера. Вулвси су могли и са већом предношћу да оду на полувреме, али је Љорис спасио Певце катастрофе. У наставку је поново Хименез претио, коначно је и Тотенхем створио шансу, али је Кејна зауставио Са, а Вулвси су остварили важну победу.

Док је Тотенхем у серији од три поираза, Њукасл је остварио трећу узастопну победу и то против Астон Виле 1:0. Једини погодак постигао је Киријан Трипије у 35. минуту из слободног ударца. Нажалост , Трипије је због повреде морао раније да заврши меч, али је Њукасл остварио победу и још виђе се удаљио од зоне испадања. Ливерпул је минималцем савладао Барнли голом који је у 40. минуту постигао Фабињо. Претходно је Барнли могао да постигне неколико голова, али је прилике Родригеза у 28. и Фегорста у 31. и 36. минуту успео да заустави Алисон. У наставку није било много узбуђења и Ливерпул је освојио нова три бода.