ЦРНО-БЕЛИ НЕУМОЉИВИ ПРЕД КЕЛН: Вождовац срушен на крову за мање од пола сата

09.10.2022. 21:18
FK partizan
ФК партизан / Извор: МН Press

Могло је и убедљивије

Фудбалери партизана савладали су екипуи Вождовца на гостовању у 14. колу Mozzart бет Суперлиге Србије са 4:0.

NATHO ЈЕ МАЂИОНИЧАР! Нестваран пас Израелца ка Менигу, Партизан убедљив на полувремену (ВИДЕО)

ПРИЈА МУ КРОВ: Два гола Рикарда против Вождовца - Моћан почетак Партизана (ВИДЕО)

Веома добро је чета Гордана Петрића почела меч, а мрежу Змајева начео је Рикардо Гомеш већ у 9. минуту.

Исти играч је 14 минута касније после асистенције Natha дуплирао предност гостију, и то својим десетим поготком у националном првенству Србије ове сезоне.

Ту није био крај бравурама Израелца, који је забележио још једну асистенцију, овога пута још чаробнију, када је протиграо Квинсија Менига, за 3:0 и то после мање од пола сата игре.

Прегршт шанси креирала је екипа Гордана Петрића, у наставку, али су се само низали промашаји.

Вождовац није успевао да припрети озбиљније гостима, а најбољу шансу пропустили су у завршници првог полувремена, и то после грешке одбране Парног ваљка. Коначан резултат поставио је Никола Терзић у 90. минуту.

Партизан ће у наредном колу дочекати екипу Чукаричког, али их пре тога очекује сусрет у Лиги конференција са Келном у Београду.

Вождовац ће у 15. колу гостовати ТСЦ-у у Бачкој Тополи.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погелдајте Партизан у Евролиги