ЦРНО-БЕЛИ ТАНДЕМ ГРАБИ КА ЕЛИТИ: Лазовић и Шћеповић за миран сан Марка Николића (ВИДЕО)

17.07.2018. 22:05
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: МН Press

Партизанова деца.

Фудбалери МОЛ Видеотона успели су да на свом терену уз доста муке савладају екипу Дуделанжа са 2:1, головима Данка Лазовића и Марка Шћеповића. Гости из Луксембурга били су тврд орах у оба меча, али су бивши играчи Партизана који наступају за Мађарског шампиона успели да преброде ову препреку. На клупи Видеотона налази се Марко Николић, као и три бивша фудбалера из Хумске Марко и Стефан Шћеповић, као и искусни Данко Лазовић.

КРАТКА ИСТОРИЈА НАВИЈАЊА: Како су Срби постали фудбалски фанатици

СЕЛИ СЕ ИЗ ГРЧКЕ: Синглтон напустио ПАО и појачао европског великана! (ФОТО)

Лазовић је у 18. минут довео Мађаре у предност, али су гости успели да изједначе на старту другог дела. Неколико минута касније Шћеповић је постигао водећи гол, испоставиће се и победнички на овом мечу. Овим тријумфом Видеотон је остварио пласман у наредну рунду квалификација, где ће одмерити снаге против Лудогореца.

Стефан Шћеповић није улазио у игру на овом мечу.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.