МА ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Магија Гобељића! Искупљење у правом трену - асистенција за шпице и гол Бена (ВИДЕО)

07.03.2021. 21:02
Gobeljić
Гобељић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Немања Михајловиц

Чукарички је примио гол у веома незгодном моменту за њих.

Фудбалери Црвене звезде и Чукаричког играју 26. коло Суперлиге Србије.

НЕДЕЉА ЗА УЖИВАЊЕ – СТАНИЈА ТИ ДОНОСИ 200% ВИШЕ ЗАБАВЕ

"ИЗВИЊАВАМ СЕ СВИМА, АЛИ..." Natho никад отворенији, рекао шта му на срцу: "Ово је ужасно"

СТАНОЈЕВИЋ СЕ НЕ СМЕЈЕ: Партизан постигао пет голова, међутим тренер Партизана објаснио своју реакцију

Након три четвртине меча без голова, ушло се у завршницу и Звезда је почела све више да стеже обруч око гола гостију.

У 72. минуту је центрирао Немања Милуновић у казнени простор, а Марко Гобељић се снашао и фантастичном асистенцијом петом успео да нађе Бена ком није било тешко да савлада голмана Чукаричког.

Веома важан детаљ за Звезду која је повела 1:0 у завршници меча, а посебно је важан тренутак за Гобељића који се на овај начин колико-толико искупио за партију у Милану због које је доста прозиван у јавности.