СУЛУДИ ПЕНАЛИ И НАСИЉЕ! Стојковић добио ДРУГИ ЖУТИ картон усред серије и НАСТАВИО да брани (ВИДЕО)

25.05.2021. 21:57
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: Србија Данас

Шта ово би?

Фудбалери Црвене звезде и Партизана играју завршни меч ове сезоне, дуел "вечитих" ривала решава питање ко ће бити освајач Купа Србије.

СТАНОЈЕВИЋ НАПРАВИО ХАОС: Звезда имала акцију, он УЛЕТЕО НА ТЕРЕН! Одмах картон (ВИДЕО)

СВЕЧАНОСТ НА МАРАКАНИ: Звезда уручила ПОКЛОН Драговићу! Ево како је изгледала ДОБРОДОШЛИЦА за великог делију (ФОТО)

ДЕКИ СЕ ХВАТАО ЗА ГЛАВУ: Погледајте све ПРОМАШАЈЕ Фалћинелија у првом полувремену (ВИДЕО)

Регуларних 90 минута је завршено резултатом 0:0, обе екипе су имале неколико солидних прилика, али генерално је слаб квалитет фудбала обележио деоницу.

Слично је било и после додатних 30 минута, а онда су уследили пенали. Крстовић је постигао погодак за 3:3 у пенал серији, а онда је ушао у сукоб са Владимиром Стојковићем.

Испровоцирао је голмана Партизана који га је закачио лоптом по лицу. Тако је Стојковић усред пенал серије добио други жути картон на мечу. Настао је општи џумбус на терену, умало да дође и до насиља.

Ипак, наставио је да брани и после тога. Веома необична ситуација, али то је ново фудбалско правило. Жути картони који се добијају након 120 минута се гледају одвојено од остатка меча, тако да из тог разлога Стојковић није морао да изађе напоље.