ЗВЕЗДИН ХЕРОЈ - ПО 1000. ПУТ! Борјанова суперменска интервенција у надокнади СПАСИЛА ЦРВЕНО-БЕЛЕ! (ВИДЕО)

21.04.2021. 19:47
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ / МН Press

Две пречке су погодили фудбалери Радника.

Након огромне драме фудбалери Црвене звезде савладали су Радник у полуфиналу Купа Србије резултатом 2:1.

УЕФА ПОСЛАЛА ПИСМО: Србија има представника на Европском првенству!

ПАРТИЗАН ПОВЕО НА "КАРАЂОРЂУ" Како се снашао Света Марковић, ретко који шпиц би тако! Од стативу (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ТРИЛЕРА С РАДНИКОМ Станковић јасан - хоће да ГЛЕДА ПАРТИЗАН! Открио и разлог пада

Црвена звезда је повела већ у другом минуту. Милуновић је шутирао главом после корнера и савладао голмана гостију Ранђеловића.

Лопту није дирао Секу Саного и судија је показао на центар (ОВДЕ). У 33. минуту фантастично је центрирао Бен, а једноставну ситуацију је искористио Дијего Фалћинели и погодио празан гол. Звезда је дуплирала предност (ОВДЕ).

Crvena zvezda - Radnik
Црвена звезда - Радник / Извор: МН Press

На самом старту другог полувремена екипа Радника смањује на 2:1. Лепо се снашао Макарић у петерцу и после гужве "угурао" лопту поред Борјана (ОВДЕ).

Сасвим неочекивано, завршница меча је припала Раднику. Два пута је лопта завршила на пречки Звезде.

Прво је Зорану Даноском мало фалило да постигне изједначујући гол у 85. минуту.

Покушао је Јувентус да формирањем Суперлиге избегне борбу за Лигу шампиона, али није успео, па га чека велика борба за четврто место у Серији А. Вечерас (20.45) му у госте долази Парма, а квота на кеца је 1,33, док је kombinazzija 1&3 1.65. Погледајте све квоте кладионице Mozzart за Јувентус - Парма.

Његов ударац је био разоран, али се одбио од оквира гола. Неколико минута касније Урош Миловановић је био још ближи голу.

Изузетно је шутирао из окрета, али његов ударац је врховима прстију одбранио Милан Борјан и скренуо лопту ка пречки. Тако је по ко зна који пут спасио Звезду и конкретно је он донео победу и финале Купа овим потезом.