Човек од 40 година зауставио Катаијев пенал! Звездиној 'десетки' се наређали малери (ВИДЕО)

10.03.2022. 21:39
Србија Данас/Н. Радојевић
Katai
Катаи / Извор: ФОТО: Србија Danas/MNpress

Неће, па неће у првом полувремену.

Од нашег специјалног извештача ФК Црвена звезда игра осмину финала Лиге Европе против Глазгов Ренџерса.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Фудбалери Звезде изашли на терен у Глазгову, сачекала их моћна порука (ВИДЕО)

САВИЋ ПРИЧАО О ГЛАЗГОВУ, ПА ИЗНЕНАДА - ПОТКАЧИО ПАРТИЗАН! "Смешан пенал!" Има жељу за Охија

ЗАКУВАВА СЕ У ШКОТСКОЈ: Делије спремне за СПЕКТАКЛ, погледајте атмосферу на улицама Глазгова (ФОТО)

Није добро почело на Ајброкс стадиону, повео је Ренџерс у 11. минуту голом Таварнијеа. Из ВАР собе су јавили судији да погледа ситуацију и он је то урадио. Дуго је гледао и пресудио једанаестерац. Таварније је фантастично погодио са беле тачке. Александру Катаију су поништена два гола због офсајда у првих 15 минута, а баш у 15. минуту је Морелос донео 2:0 домаћима. Повео је Глазгов резултатом 2:0.

У 24. минуту је Катаи са пенала имао шансу да преполови предност са беле тачке, али 40-годишњи голман Алан Мекгрегор је сјајно интервенисао и скинуо лопту. Остало је 2:0.