ДА ЛИ ЈЕ ПРАВЕДАН ЦРВЕНИ КАРТОН? Канга искључен против Шерифа, навијачи га ОВАЦИЈАМА ИСПРАТИЛИ (ВИДЕО)

03.08.2021. 22:28
Kanga
Канга / Извор: Фото: Арена спорт printscreen

Отежан посао за домаће.

Црвена звезда се у трећем колу квалификација за Лигу шампиона на Маракани састаје са молдавским Шерифом.

НОВА УЛАГАЊА У СРПСКИ СПОРТ - MOZZART ВЕЛИКО ЛЕТЊЕ ПОЈАЧАЊЕ ЗА СУПЕРЛИГАШЕ

ХОРОР! МЕТАК У ГЛАВУ! Убијен бивши фудбалер Ајакса

ДА ЛИ ЋЕ СЕ УВРЕДИТИ ИГРАЧИ ШЕРИФА? Погледајте транспарент Делија! Директније НЕ МОЖЕ (ФОТО)

У 33. минуту је сјајни колумбијски интернационалац Кастањеда искористио слободан ударац и шутиравши у Борјанов угао, готово по средини гола, савладао Звездиног чувара мреже. Тај гол погледајте ОВДЕ. Пред сам крај првог полувремена Звезда изједначује голом Дионија. Центрирао је Канга, голман гостију је промашио лопту приликом боксовања, потом се она одбила од Жулијена и дошла на ногу Дионију ком није било тешко да погоди празну мрежу и донесе 1:1 свом тиму (ОВДЕ).

У 58. минуту Гелор Канга је добио други жути картон, самим тим и црвени. На снимку можете видети његов старт, па сами процените да ли је праведно досуђена казна.

Навијачи Црвене звезде су овацијама поздравили Кангу када је напуштао терен.

Пренос меча Црвене звезде и Шерифа пратите ОВДЕ.