МРЕЖЕ СЕ УСИЈАЛЕ ОД РАСПРАВЕ И ТЕШКИХ РЕЧИ: Да ли је ово заиста био пенал за Звезду у Суботици? (ВИДЕО)

05.04.2023. 20:09
penal
пенал / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Арена Спорт ТВ

Многи сматрају да је одлука престрога.

Фудбалери Црвене звезде постигли су гол из пенала у 23. минуту на мечу против Спартака у Суботици.

ЗАДОВОЉАН ИГРОМ БЕЗ ОБЗИРА НА РЕЗУЛТАТ: Игор Дуљај изнео позитивне утиске после Вождовца

НИШТА ОД ЧЕЛСИЈА: Нагелсман на корак од преузимања овог клуба

БИЛИЋ СЕ НУДИ ДА БУДЕ СЕЛЕКТОР: Радиће и без надоканде

У том тренутку, резултат је био 1:1, после голова Букарија и Шимуре минут касније.

Црвено-бели су профитирали пошто је Страхиња Ераковић ишао главом на нижу лопту, у исто време играч Спартака је желео да је покупи, и дошло је до контакта - за судију Данила Николића недозвољеног. И ВАР соба је проверавала ову ситуацију и дошла до истог закључка као и главни арбитар меча - пенал за Звезду.

Сигуран извођач са креча био је Александар Катаи који је два пута морао да шутира, јер је приликом првог, када је матирао Дубљанића, Букари пожурио са уласком у казнени простор.

И у другом покушају исти епилог: Катаи је гађао исти угао и поново затресао мрежу.

Сам пенал је изазвао полемику на мрежама и на основу снимка сами процените да ли је било за најстрожу казну или не.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Хиба Абук, девојка Ашрафа Хакимија