ЗВЕЗДА РАЗБИЛА ТСЦ: ХЕТ ТРИК Катаија у првом делу! Петарда до краја (ВИДЕО)

30.08.2020. 20:28
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Утакмица 6. кола Суперлиг Србије.

Фудбалери Црвене звезде су рутински савладали ТСЦ из Бачке Тополе на свом терену са 5:0 (3:0) у 6. колу Суперлиге Србије. На тај начин су изабраници Дејана Станковића остали на челу табеле са стопроцентним учинком и сада већ шест бодова предности у односу на вечитог ривала Партизана.

ЈОВИЋ ПРИЧАО СА ЗИДАНОМ: Лука убедио Француза, Србин ДОЛАЗИ!

Саво: "Трансфери Партизана? То је неозбиљно..." Лалатовић: "Људски живот испред свега, жао ми је..."

ПРЕСЕДАН: Једина утакмица кад Снежа Борјан навија за 0:0!

Прво полувреме је било далеко изједначеније него што резултат то говори. Имали су шансе и домаћи и гости, али само је Александар Катаи погађао. И то не једном, не ни два пута, већ је постигао три гола. Прва два је дао Ненаду Филиповићу, који је морао да изађе из игре после погибељног старта Ричмонда Боаћија, док је остале голове примио Немања Јоргић.

У наставку звезда је доминирала и било је само питање колико ће убедљиво славити. Погодио је једном Жељко Гаврић, а тачку на и ставио је Мирко Иванић.

Била је ово осма победа Црвене звезде (шест у првенству и две у квалификацијама за Лигу шампиона) у исто толико мечева. Приоритет на почетку сезоне је улазак у групну фазу неког од европских купова, а и ТСЦ још игра у Европи. Можда нису фаворити ту, али игра се само једна утакмица и све је могуће.

Меч је судио Милош Ђорђић, а његови помоћници су били Милош Мишкељин и Мирољуб Петковић.

Дешавања са највећег српског стадиона из минута у минут можете пратити овде

90. минут
Нема продужетка КРАЈ
88. минут
Игра се отворено, али сви као да једва чекају последњи звиждук судије
83. минут
Прилика за Спиридоновића, али погодио је Вукановића
81. минут
Борјан је поново добро реаговао после сјајног шута Ђурића. Одлична утакмица голмана црвено-белих.

70. минут
5:0!!! Дуго је падао овај гол. На крају је Катаи набацио Мирку Иваничу на волеј.Лопта качи неког на путу ка мрежи и катастрофа ТСЦ-а је више него извесна.
69. минут
Василије Ђурић лепо пуца са двадесетак метара, али поред гола Црвене звезде
67. минут
Милош Дегенек је феноменално прошао по левој страни. Предивно заврнуо назад за Кангу, али Габонац је лоше шутирао
63. минут
Распала се игра гостију и сада је питање да ли ће Звезда то казнити и доћи до још убедљивије победе

60. минут
4:0!!! Николић одличан пас до Вукановића који је неки секунд раније у игри. Алекса стаје у упошљава Гаврића који рутински постиже гол
58. минут
Николић узима лопту, а да је пустио Катаи би изашао 1 на 1 са голманом гостију. Распламсала се игра.
55. минут
Дуроњић пада после дуела са Саногом. Ипак, ништа од једанаестерца
46. минут
Почело је друго полувреме! Код Звезде Панков је заменио Родића! Дуроњић уместо Станојева код гостију

КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА

45 2. минут
Ипак, Катаи стиже до хет трика. Пета Боаћија и рутинска завршница набољег играча Звезде
45 1. минут
Поново гужва пред голом Звезде, али Борјан неће вадити лопту из мреже макар у првом делу
45. минут
Катаи а прагу хет трика. Погодио је стативу посл сјајног шута
42. минут
Книнска "мачка" Милан Борјан опет на невероватан начин спашава Звезду. Брани зицер Антонићу
40. минут
Добра прилика за Боаћија, али није лепо примио лопту и пропала је прилика
33. минут
Борјан опет брани шут Силађија
32. минут
Филиповић одлази на клупи. Немања Јоргић мења повређеног чувара мреже гостију. Старт Боаћија је био пресудан да напусти терен
28. минут
Александар Катаи постиже нови гол. Лопта је закашила Балажа и преварила Филиповића

26. минут
Борјан опет спашава црвено-беле. Сјајно брани после шута Силађија
23. минут
Неопрезан старт Боаћија. Филиповић долази до лопте, а Нигеријац копачком у груди гостујућег голмана. Само жути картон за Ричмонда. Дошао је и голман Звзеде да види како је брат његове супруге.