СИТИ ДЕМОЛИРАО РИВАЛА: Грађани постигли ОСАМ голова! (ВИДЕО)

21.09.2019. 17:04
FK Mančester siti
ФК Манчестер сити / Извор: Реутерс

Лудило.

Фудбалери Манчестер ситија демолирали су Вотфорд у шестом колу Премијер лиге са 8:0, а Грађани су у првих 18 минута постигли пет голова.

СВИ СУ ДИГЛИ РУКЕ ОД ЊЕГА: Само Гроф хоће РОБИЈАША у свом тиму (ФОТО)

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ДЕЛИЈЕ: Мајсторија Кејна, па ВАР који је преломио утакмицу (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГАШ ПРЕЛОМИО: Жигић ПРЕУЗЕО кормило Пролетера

Пулени Пепа Гвардиоле су повели већ у првом минуту преко Давида Силве, а шест минута касније је предност удвостручио Кун Агуеро са беле тачке. Играо се 12. минут када је Ријад Марез повисио на 3:0, а у 15. и 18. су Бернардо Силва у Николас Отаменди још два пута затресли мрежу Бена Фостера.

До краја полувремена није било промена, а у другом делу је Сити постигао још три гола. До хет-трика је у наставку дошао Бернардо Силва који је мрежу тресао још у 48. и 60. минуту, а коначан резултат је поставио Кевин Де Брујне пет минута пре краја меча.

Све голове можете погледати ОВДЕ.

У осталим утакмицама је Барнли код куће савладао Норич са 2:0, а Шефилд јунајтед је истим резултатом славио на гостовању Евертону.

Погледајте како изгледа Тејлор Ворд, девојка Куна Агуера.