ЧУДО НЕВИЂЕНО: Нису направили фаул на мечу Лиге Европе и то у Енглеској!?

30.10.2020. 11:50
Edi Nketijah Arsenal
Еди Нкетијах Арсенал / Извор: Реутерс

Невероватан податак.

Арсенал је лако савладао Дандалк резултатом 3:0 у другом колу Б групе Лиге Европе, а меч на “Емирејтсу” ући ће у историју европских купова.

ТЕШКЕ ОПТУЖБЕ: Сума ФОЛИРА повреду ока!?

ЗВЕЗДА ОД 5 ДО 10: Катаи на страници епске поезије, кондоров лет критикованих бекова, незаустављиви Бен и Иванић (ВИДЕО)

НАМАЗАНИ ШПАНАЦ: Голман ПСВ-а није ни знао шта га је снашло, примио је гол са противничке половине (ВИДЕО)

Никада Звезда није савладал Химки у гостима, а можда је вечерас (18.00) прилика за то, јер су црвено-бели пуни самопоуздања после победе над московским ЦСКА. Квота на двојку у Подмосковљу је 2,70, док је кец 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Химки - Звезда.

Иако су играли против фаворизованог ривала и одличних нападача, фудбалери ирског клуба нису начинили ниједан фаул на утакмици!?

И тако “мекани” гости су одолевали до 42. минута када је мрежу Дандалка затресао Нкетијах. У стрелцу се се затим уписали Вилок и Пепе, два, односно четири минута после првог гола.

После два кола Б групе Лиге Европе Арсенал и Молде имају по шест бодова, док Рапид Беч и Дандалк нису освојили ни бод.