Чудо у квалификацијама за Лигу шампиона, Литванци близу двомеча са Звездом

11.07.2018. 19:54
Detalj sa meča Suduva - APOEL
Детаљ са меча Судува - АПОЕЛ / Извор: Фото: Youtube Printscreen/PROmedia ХН

Потпуно неочекивано.

Фудбалери Судуве савладали су фаворизовани АПОЕЛ са 3:1 (3:0) у првој утакмици уводног кола квалификација за Лигу шампиона. Литвански шампион је изненадио Кипране и налази се врло близу пласмана у другу рунду квалификација где ће се победник овог пара укрстити са бољим из двомеча Црвена звезда - Спартакс, где је било 0:0 у првој утакмици.

МАЛЕР ЗА ЗВЕЗДУ: Велико појачање већ У АУТУ! (ВИДЕО)

БУГАРИ ПИШУ: Нови нападач долази у Партизан

Домаћин је шокирао апсолутног фаворита на старту утакмице. Јунак победе Судсуве је био троструки стрелац Ригино Сисилија. Нападач са Куракаа, острва у Карипском мору, три пута је тресао мрежу гостију у размаку од 10 минута (9, 13, 19).

Гости су ипак смањили на 3:1 у четвртом минуту судијске надокнаде голом Кајуа и остали у игри за пласман у другу рунду квалификација.

Реванш меч на програму је 17. јула у Никозији од 19 часова.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.