ЧУДОТВОРАЦ: Михина Болоња ПОТУКЛА директног конкурента, ФУРИОЗНО до опстанка (ВИДЕО)

27.04.2019. 20:06
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Нова победа у Серији А.

Болоња је уписала нову првенствену победу, овог пута над Емполијем на стадиону "Ренато Дел Ара" резултатом 3:1. Са нова три бода чета Синише Михајловића је направила џиновски корак ка опстанку у Серији А јер сада има чак осам бодова више управо од Емполија, који је први у зони испадања.

НЕПОГРЕШИВИ БАБИЋ: Статистика дербија ОТКРИВА какву је партију пружио Звездин дефанзивац

ВАЗУРА БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: О Партизановом петом месту, мечу сезоне и негативном скору Саве Милошевића

ТОТАЛНИ РАСПАД: Братски клуб Црвене звезде у ОГРОМНОМ проблему, пљуште ОТКАЗИ на све стране! (ФОТО)

Болоња је овог пута славила после преокрета. Пајац је довео Емполи у вођство у 17. минуту и са минималном предношћу гостију отишло се на одмор. Болоња је изједначила преко Роберта Соријана на старту другог дела, а у 82. минуту Орсолини доводи домаће пред врата опстанка. Тријумф је потврдио бивши нападач Сасуола Николас Сансоне у надокнади времена.

Болоња је у серији од три победе и једног нерешеног исхода, а до краја италијанског шампионата остало је још четири кола. У другом мечу дана Рома је декласирала Каљари са 3:0, а вечерас се игра "Дерби Италије" између Интера и шампиона Јувентуса.