ЧУКА ДОБРА САМО 15 МИНУТА: Холанђани лагано до плеј-офа (ВИДЕО)

11.08.2022. 20:54
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Разлика је у класи.

Фудбалери Чукаричког завршили су учешће у Европи за ову годину, они су у трећем колу квалификација за Лигу конференција елиминисани од холандског Твентеа укупним резултатом 7:2, у реваншу у Еншедеу је било 4:1 за домаће.

ПА И НИЈЕ МНОГО: Ево колико ће млади Јегор Пруцев зарађивати у Црвеној звезди

ФИЛИП ЗА ФИЛИПА, СРБИН ЗА СРБИНА: Пресудни утицај за трансфер Костића у Јувентус имао је - Ђорђевић

БАМБИ ПОДСЕТИО НА НАЈБОЉЕ ДАНЕ: Тошић бријиантном асистенцијом засенио славље Босанаца!

Није могло боље да почне по екипу Душана Керкеза, пошто су већ у седмом минуту дошли до предности. Рогановић је сјајно проиграо Аџића, који је Унерсталу протурио лопту кроз ноге и смањио вођство Твентеа на само један гол разлике.

Одлична енергија се видела у игри Београђана, наставили су са напада, претили су Бадамоси, Овусу, пропустили су те изгледне прилике гости и казна је била сурова. У 17. минуту прекид за Холанђане, ужасна реакција Бадамосија и лагани посао за Пропера на другој стативи.

И то је нажалост било све од српског представника. Домаћи су већ до полувремена преокренули резултат, Влап се само поклонио после центаршута Роца.

У наставку још два гола у мрежи Мићовића, погађао је Цолис два пута, за на крају убедљивих 4:1. Твенте ће у борби за групну фазу Лиге конференција играти против Фиорентине.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте умеће Дилете Леоте са лоптом