"ДА ЈЕ ЈОШ ДВА МИНУТА ОСТАЛО 2:1 СВЕ БИ БИЛО ДРУГАЧИЈЕ": Драговић и Иванић се огласили након пораза у Лајпцигу!

25.10.2023. 23:16
Aleksandar Dragović
Александар Драговић / Извор: МН Press

Треће коло Лиге шампиона...

Фудбалери Црвене звезде одиграли су, рекло би се, солидну утакмицу у Немачкој против Лајпцига, где су поражени резултатом 3:1 у оквиру 3. кола групне фазе Лиге шампиона. Једини погодак за актуелног шампиона Србије постигао је Марко Стаменић, док су на другој страни погађали Давид Раум, Ћави Симонс и Дани Олмо.  Након меча се обратили су се, капитен српског клуба Александар Драговић, и Мирко Иванић.

УСПАВАНА ОДБРАНА ЗВЕЗДЕ: Олмо лако тресе мрежу и решава питање победника (ВИДЕО)Olmo

СИМОНС "СКИНУО ПАУЧИНУ" - СТАМЕНИЋ УЗВРАТИО: Гол који је Звезди вратио наду (ВИДЕО)Simons

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИОOlajinka

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ У ЛАЈПЦИГУ? Судија га досудио, па ПОНИШТИО

-  Утисак је, свака част момцима. Борили смо се, не знам да ли су били толико бољи. Могло је боље, Примили смо три гола. Али, опет, свака част момцима. Играли смо на све или ништа. Да је још два, три минута било 2:1, можда бисмо могли. Ово је Лига шампиона. Не можемо 90 минута да будемо бољи од Лајпцига. Играју Бундеслигу. Могу само да поновим, свака част момцима. Борићемо се у реваншу свих 90 минута - истакао је капитен шампиона Србије.

Мирко Иванић истакао је да остаје жал за овим поразом.

- Остаје жал. Борили смо се колико смо могли, имали смо своје шансе и нисмо их искористили. Остаје жал. Жал за пропуштаним шансама, за ове људе који су дошли да нас бодре. Они су кажњавали нас, а не ми њих, то је пресудно. Ово је ипак Лига шампиона, играли смо против Манчестер ситија, знамо где смо. Играћемо у Београду, борићемо се.

Београдска Црвена звезда дочекује Лајпциг, 7. новембра на стадиону "Рајко Митић", у Београду.