Детаљ са 162. вечитог дербија / Извор: МН Press

Партизан ће дочекати Црвену звезду 18. октобра од 17 часова.

Први овосезонски вечити дерби између Партизана и Црвене звезде, 163. по реду, биће одигран 18. октобра од 17 часова и то без присуства навијача, одлучио је Кризни штаб.

БАЕБЕК ЗВАНИЧНО У ПАРТИЗАНУ: Чуо сам све о дербију, волео бих да поновим Садиков учинак

НИЈЕ КРАЈ ПРЕЛАЗНОГ РОКА: Љубимац Делија одлази из Звезде?

Полиција га спасавала линча, свирао пенал против Звезде у 87. минуту, није донео срећу Партизану: Овај судија делиће правду Србији у Норвешкој

Иако је било најава да би навијачи могли да се нађу на стадиону Партизана који ће бити домаћин првог дербија у сезони, уз поштовање мера превенције и у смањеном капацитету, то се ипак неће односити на највећу утакмицу српског фудбала.

Ђоковић је протутњао до четвртфинала Ролан Гароса, где га данас (17.30) очекује дуел са Шпанцем Карењом Бустом, 15. играчем света. И овде је српски тенисер велики фаворит - квота на Ђоковића је 1,05, а на то да ће славити са 3:0 у сетовима 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за меч Ђоковић - Карењо Буста.

Наводно постоје очекивања да би у другом делу октобра могао да се очекује пораст броја заражених корона вирусом и због тога би играње дербија уз присуство навијача на трибинама било веома ризично, па ће гледаоци утакмицу моћи да посматрају само путем тв екрана. Подсетимо, Црвена звезда је лидер на табели са 30 бодова, осам више од црно-белих.

Погледајте како изгледа Катрина Мариа, позната навијачица Манчестер јунајтеда.